Srpen 2010

new school year~

31. srpna 2010 v 15:08 | slečna t.~ |  write
31.srpna
14:56
mamku?:P
nic))
buffy♥
oh-excelent»slečna t.~
.. jsem z5 :]
hola hola :)) snad jste rádi, že jsem tu ;) už zítra, jdeme do škole..po nekonečně dlouhých prázkách. musím uznat, že se celkem těším :). asi si myslíte, že jsem blbá .. ale začátky jsou přeče fajn ;). navíc jdu do 9. to bude půl roku dřiny a půl roku volna :P. skvělé;)..musím se učit..a já to dodržím:/ musím. a proč bych se netěšila, když mě čeká rok s tou úžasnou KAYLEE:). zejtra jdeme jen na hodinku, což se dá přežít..a budeme dávat prvňáčkům balónky či co :P. bomba vážně ;D. a další dny.. uvidíme konečně rozvrh..pak jsem napíšu co a jak ;). co víc dodat..prostě se těším~
no nic to by stačilo :] zítra .možná. zasejc napíšu ;) pokud bude čas :]. du koukat na buffy. báj~

Sorry. Pause..

23. srpna 2010 v 15:00 | slečna t.~ |  write
 nadpis mluví za vše..
dávám si pauzu..
prostě mě to teď neba..
a začne škola..:(
zatím pá;)

ODJEZD♥

16. srpna 2010 v 6:55 | slečna t.~ |  write
jen rychlovka..nestíhám:P
nic sem nepřednastavila..pardón.
ale už za hodinku jedu ♥.
tak se tu mějte :)
báj*

Ou..yeah..maj got♥:D

14. srpna 2010 v 14:13 | slečna t.~
oh-excelent»slečna t.~
sexy co?:D↑♥
jináč jak je lidi:))
už v pondělí vám odjedu:P
stejně vám je to fuk, když sem nikdo nechodí
a nikdo si nic nečte..ale co..;)
báj;)

Excelente..♥

13. srpna 2010 v 10:10 | slečna t.~
oh-excelent»slečna t.~

My life, my dreams.*

13. srpna 2010 v 9:45 | slečna t.~ |  foto
po dlouhý době..jedna fotka kde sem já;):D
oh-excelent»slečna t.~

Disappointment is the terrible pain..

11. srpna 2010 v 20:33 | slečna t.~ |  write
11.srpna
20:22
...
piškoty
slunce seno
tharrows.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskohola hola..
tharrows.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskoco říct..už od rána mám blbej den, šla jsem na záchod a vrazila sem hlavou do dveří..pěkná bolest. Pak jsem nemohla usnout zkrz mámu, takže bomba, tím sem taky vstala o půl 8 =/. no, pak jsem pomáhala něco vařit, uklízet atd.. k obědu jsme měli maso na kari..♥ nejlepší jídlo na světě:D. no co tady máme dál..Měla jsem jít pomoct bráchovi na dvůr poklidit, já zamozdřejmě odpověď ''nejdu''. a brácha.. ''ségra, pojď mi pomoct, dám ti stovku''. co myslíte?..vyběhla jsem od stolu s PC a mazala uklízet^^. měla jsem to hotový asi za 20 min, což je dobrý..a pak mi dal brácha 200kč..i na tábor;). pak jsem se dozvěděla hnusnou věc, ohledně kluka..víte, bavit se mě o tom nechce, každý ví, že je to nepříjemný ;) :(. hold život je hnusnej, skoro furt jen na mě ;). zašla jsem si nachvilku ven za bratrancama, páč doma byla nejvíc nuda..zakopali jsme si, a menší bratranec J. střelil míč přesně do otevřenýho okna, kde byl strýc D., vytáhli jsme balón a byl píchlej...měli jsme po srandě. Já zalezla dom, koukala na 'ZASE JEDNA POPELKA' a pak jsem zase vylezla ven, kde byli kluci s jiým míčem. pak jsme šli za malou Z. kde sme hráli PANÁKA. pak dom a vylezla jsem si jen tak na zahradu na schody a poslouchala SAD songy :].
tharrows.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskopřitom jsme čekali na tetu, no není to teta, ale je mě tak blízká, že ji tak říkám ;). přišla tak o půl hodiny pozděj než měla, u ní klasika;):D. přišla i s Dinem(pes), kterej měl hlad..dala sem mu piškoty..sežral je celý(já mu pomohla):D. no toť vše.. jediná pozitivní zpráva za den je možná tak ty 2 kila..a DINO♥. jinak den na Prdél.;) báj..odcházím na slunce seno^^.

childhood:the most beautiful part of life♥

10. srpna 2010 v 17:56 | slečna t.~ |  write
10.srpna
17:53
enrique iglesias
...
...
oh-excelent»slečna t.~
tharrows.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskoahoj..
tharrows.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskodnešek je celkově zvláštní..vstala jsem v 6:/ a pak jsme jeli do Brna..bylo to skvělý..nakoupila jsem si věcí až až..boty,kalhoty,plavky,spodní prádlo:P,mikinu,atd..úža:]. doma ale taková blbější nálada..
tharrows.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskonějak jsem se zaposlouchala a vzpomínám na dětství..:(:). promiňte, víc toho dnes nenapíšu..

Yesterday is history, tomorrow is mystery, today is a gift. :)

8. srpna 2010 v 13:45 | slečna t.~ |  write
8.srpna
13:33
britney spears♥
zmrzka:)
crossroads
oh-excelent»slečna t.~
tharrows.gif image by Saliskotharrows.gif image by SaliskoHola, hola =]
tharrows.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskodlouho jsem tu nebyla a strašně se omlouvám..mě se většinou nechce, nebo někde lítám.slibuju, že jsem teď budu chodit každej den, ikdyž možná nic nenapíšu :].dnešek byl celkem v pohodě, až na to, že jsem musela vstávat v 5..děs, komu by se chtělo v neděli žejo :D. no a pak jsme jeli na hřibky :P.. jakože celkem dost jsme jich našli..217(tohle není chlubení);). všichni promoklí jak něco, ale co, stálo to za to:). no a pak doma to čištění a ták..omg:D.Furt tady melu o hřibkách.. se vrhnem na něco jinýho :).
tharrows.gif image by Saliskotharrows.gif image by Salisko..právě jsem dokoukala CROSSROADS , hraje tam Britney Spears a už jsem to viděla, prstě mě to baví..je to bomba film. Mám Brit ráda, ikdyž měla plno trapasů a tak, pro mě je úžasná i tak :). no jináč za týden jedu na tábor s kroužem, mega moc se těším..takže týden tu nebudu, možná něco přednastavím bo tak..dám ještě vědět, je týden čas;). zatím báj kůzlata:P.